Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: IT PROJEKT KOORDINÁTOR Jelentkezem!
Feladatok:

- A különböző társosztályok folyamatainak és igényeinek megértése, az üzleti vagy gyártási folyamatok elsajátítása
- Informatikai projektek végrehajtása az elejétől kezdve a befejezéséig, beleértve specifikációk készítését, validálását, valamint az igénylő terület támogatását
- Koordináció az IT osztály, az igénylő osztály, a beszállító, a beszerzés és egyéb csoportok között
- Költséghatékony IT megoldások keresése a papír és a szükségtelen adminisztráció megszüntetésére
- A projekt előkészítési szakaszának támogatása
- Beszállítói menedzsment
- Beszámolók készítése

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség, preferáltan IT területen vagy IT-hoz kapcsolódó oklevél/tanfolyam
- Legalább 3 év IT tapasztalat, preferáltan szoftver jellegű feladatokban, projektekben való részvétel (pl. makrók készítése, scriptek írása, IT témájú kaizenek végrehajtása)
- Felsőfokú számítógépes ismeret
- Aktív, középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs és dokumentációs készség
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Csapatjátékos és felhasználóbarát attitűd
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz

Előnyt jelent:

- Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kedvező fizetés és egyéb juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)
- Féléves bónusz
- Stabil vállalat
- Felelősségteljes munkakör
- Támogató légkör és csapat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet