Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: IT GYAKORNOK Jelentkezem!

Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni tudsz?

Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet
- Középszintű aktív angol nyelvtudással rendelkezel és szívesen használnád is
- Legalább heti 3 munkanapot tudsz és szeretnél is dolgozni
- Ismered a Microsoft Windows operációs rendszerek és Office alkalmazások üzemeltetési szinten
- Hozzáállásod proaktív és nyitott
- Önállóság, precízség és proaktivitás jellemez
- Nyitott vagy és segítőkész

A kiválasztás során előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbiak közül valamilyen tapasztalattal, ismerettel:

- IT üzemeltetés
- Hálózati ismeretek
- PC mentési / klónozási technikák

TE lehetsz leendő gyakornokunk IT területen, ha bármely informatikához kapcsolódó szakon, nappali tagozatos hallgatóként folytatod felsőfokú tanulmányaidat.

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre:

- Informatikai folyamatok megismerése és alkalmazása
- Részvétel a belső IT képzéseken
- IT eszköz nyilvántartás vezetőse, illetve leltározási feladatok elvégzése
- IT eszközök időszakos ellenőrzése, hibáinak elhárítása
- Riportok, kimutatások készítése
- Együttműködés az IT munkatársakkal

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk:

- Betekintést egy nagyvállalat IT üzemeltetésének működésébe
- Gyakornoki fizetést
- Munkanapjaidon étkezési támogatást
- Bejárásodhoz igénybe veheted a céges buszunkat
- Munkádat tapasztalt IT-s kollégák segítenék
- Jó hangulatú, összetartó és családias csapat részese lehetsz

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE!