Állásajánlat

Állásajánlat részletei Technikus kategóriában

Pozíció: KUTATÁS-FEJLESZTÉS KÖZPONTI TECHNIKUS Jelentkezem!

Feladatok:

- A fékpadi motorok és az ezekhez kapcsolódó méro- és analizáló berendezések muködtetése, felügyelete
- Motor tesztek elvégzése mérnöki utasítás szerint
- Diagnosztikai vizsgálatok, kísérletek
- Tesztek riportok készítése, szerverre történo adatfeltöltés
- Napi szintu adatelemzés, kiértékelés

Elvárások:

- Középfokú muszaki elektronikai végzettség
- Muszaki beállítottság
- Jó kommunikációs készség
- Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat
- Számítógépes ismeret: Microsoft Office, Windows XP/7
- Felelosségtudat
- Problémamegoldó képesség
- Angol nyelvtudás, multinacionális cégnél szerzett tapasztalat elonyt jelent

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások

- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
- Fejlodési lehetoség, belso tréningek
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet
- Kihívásokkal teli szakmai környezet, professzionális technológia