Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: VÁLLALATI TITKÁRSÁGI GYAKORNOK Jelentkezem!

- Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni vállalati titkárság, CSR területen
- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned
- Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel alkalmazását
- Precízség és pontosság jellemez
- Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (4-5 munkanap hetente)

Feladataid lesznek:

- Az üzemi étkeztetési szolgáltatóval való kapcsolattartás
- Létesítményi szolgáltatókkal kapcsolattartói feladatok ellátása (pl. vállalati gépjármu, ivóvíz,- snack- és italautomaták)
- CSR (pl. helyi közösségekkel kapcsolattartás, vállalati compliance támogatás) és PR feladatok ellátása
- Prezentációk, riportok, jegyzokönyvek, kommunikációs anyagok készítése (angol nyelven is)
- Munkahelyi események, rendezvények, kulturális és egészségmegorzo programok szervezése, lebonyolítása
- Üzleti kapcsolatok szervezési és technikai támogatása

Elonyben vagy, ha:

- Releváns szakmai tapasztalatod van CSR és PR területen
- Újságszerkesztoi tapasztalatod van
- Vállalati etika és compliance támogatói jártasságod van

Amit kínálunk:

- Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, meleg-étkezési támogatás)
- Megismerkedhetsz egy gyártó nagyvállalat muködésével
- Hasznos gyakorlati tapasztalatok
- Barátságos légkör

Várjuk azon tehetséges hallgatók jelentkezését, akik szeretnének szélesköru tapasztalatot szerezni egy versenyképes, nemzetközi gyártó vállalatnál!