Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: SZENIOR MUNKA- ÉS TUZVÉDELMI MUNKATÁRS Jelentkezem!
Feladatok:

- Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszer muködtetése és fejlesztése (OHSAS 18001 /ISO 45001/)
- Belso és külso auditokat megszervezése, lebonyolítása, az auditon feltárt problémák megoldásában való részvétel
- Gondoskodás a jogszabályokban meghatározott munka- és tuzvédelmi követelmények megtartásáról, valamint a tevékenységi körrel kapcsolatos veszélyhelyzetek megelozésének és elhárításának feltételeirol
- Vállalati 5S tevékenység támogatása: oktatás, patrolokon való részvétel, részvétel az 5S körök értékelésében
- A közvetlen munka- és tuzvédelmet szolgáló munka-és tuzvédelmi berendezések, készülékek, felszerelések, technikai eszközök állandóan üzemképes állapotban tartásáról,  idoszaki ellenorzésérol, valamint az oltóvíz és egyéb oltóanyagok biztosításáról való gondoskodás a szakszolgáltatók közremuködésével

Elvárások:

- Felsofokú munkavédelmi szakember / Felsofokú munkavédelmi szakmérnök diploma
- Tuzvédelmi foeloadó vagy tuzvédelmi eloadó
- Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat az alábbi területeken:
- kockázatértékelés
- kémiai kockázatértékelés
- üzemazonosítás
- gépek, technológiák használatba vétele, üzembehelyezése
- emelogépekkel kapcsolatos ügyintézés
- Környezetvédelmi termékdíj ismerete
- Angol nyelv középszintu ismerete
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek (MS Office)

Elonyt jelent:

- REACH, ADR alapos ismerete
- Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
- Tuzvédelmi szakmérnök végzettség
- Környezetmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Egyéb juttatások
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet