Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: MÉRNÖK (Equipment) Jelentkezem!

Feladatok:

- Fejlesztési javaslatok tétele, kidolgozása, megvalósítása, termelésbe történo bevezetése, akár külso cégek bevonásával (kapacitás növelés, minoség javítás, költség csökkentés céljából)
- Prezentációk, dokumentációk készítése
- Termelés-támogatás berendezés oldalról (gépmegállás esetén rövidtávú hibaelhárítás, probléma okának feltárása, megoldási javaslatok tétele, kidolgozás, elokészítés /hosszabb távú projektek/, stb.)
- Gépmódosításokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése (prezentációk, gép-paraméter adatbázis kezelése, munkautasítások)
- Beszállítókkal (gépgyártó cégek, utility kivitelezo cégek) történo együttmuködés, kapcsolattartás
- 2D-s rajzok, 3D-s modellek elkészítése alkalomszeruen
- Gép beszerzés (gyártatás beszállítókkal, gyártás és telepítés menedzselése)
- Gép ellenorzés és átvétel

Elvárások:

- Preferáltan gépészmérnök (egyetemi vagy foiskolai) végzettség
- Legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Jó elemzo és probléma megoldó képesség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek/MS Office (Excel, Power Point) ismerete

Elonyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat (gyártó nagyvállalat)
- Géptervezoi, automatizálási ismeretek
- AutoCAD, SolidEdge ismeret

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
- Fejlodési lehetoség, belso tréningek (Autoipari ismeretek, Automatizálás, LEAN, Robotok)
- Mentor program az elso hónapokban
- Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)
- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet