Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: BESZERZO Jelentkezem!
Feladatok:

- Stratégiai beszerzésben aktív részvétel, operatív beszerzok támogatása
- Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
- Meglévo beszállítókkal napi kapcsolattartás, új partnerekkel kapcsolatfelvétel, szerzodéskötés elokészítése
- Beszerzési költségek, feltételek folyamatos optimalizálása
- Tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, adatbázisok kezelése, riportok készítése

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Beszerzo munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
- Pontos, gyors munkavégzés
- Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Powerpoint)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság
- Csapatmunkára való alkalmasság

Elonyt jelent:

- Felsofokú végzettség
- Muszaki beszerzés területén szerzett tapasztalat
- Tárgyalási tapasztalat
- Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat / üzemanyag támogatás), egyéb juttatások
- Változatos, felelosségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet