Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: KONTROLLING MUNKATÁRS (junior) Jelentkezem!
Feladatok:

- Aktív részvétel a tervezésben, előrejelzések készítésében
- Rendszeres kontrolling jelentések készítése
- Átfogó elemzések, ad hoc kalkulációk készítése
- Aktív részvétel a havi és negyedéves zárásokban
- Kimutatások készítése a társosztályok részére
- Pénzügyi, kontrolling projektekben való részvétel főbb elemeinek folyamatos vizsgálata, szükséges intézkedések megtétele

Elvárások:

- Közgazdasági vagy egyéb szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), magas szintű Excel tudás
- Erős analitikus képesség, rendszerszemlélet
- Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
- Felelősségteljes hozzáállás, képesség önálló munkavégzésre
- Csapatjátékos szemlélet, nyitott, rugalmas, együttműködő személyiség
- Kiváló kommunikációs készség
- Magyar és angol nyelvű önéletrajz

Előnyt jelent:
- Legalább 1-2 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
- Erős számviteli ismeretek
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete
- Multinacionális, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat/üzemanyag támogatás), egyéb juttatások
- Változatos, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet