Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: KONTROLLING MUNKATÁRS (junior) Jelentkezem!
Feladatok:

- Költség kalkuláció (a termelési költség-kalkulációhoz, illetve profit és veszteség kalkulációhoz szükséges adatok összegyujtése)
- Elemzések végzése, eltérés-elemzés
- Számlák megfelelo helyre történo könyvelésének ellenorzése: adat ellenorzés, szükség esetén javítás a Pénzügyi Osztállyal együttmuködve
- Költség-csökkentéshez kapcsolódó információk elokészítése, javaslatok tétele a kapcsolódó társosztályokkal együttmuködve
- Befektetések/Tokésítés/Értékcsökkenés kezelése: riportok készítése, szükség esetén adatjavítás
- Monitoring: a költség-kalkuláció fobb elemeinek folyamatos vizsgálata, szükséges intézkedések megtétele

Elvárások:

- Közgazdasági vagy egyéb szakirányú egyetemi vagy foiskolai végzettség
- Legalább 2-3 év gazdasági, kontrolling területen szerzett tapasztalat
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Kiváló elemzo készség
- Önköltség-számításban és költségvetés-számításban szerzett tapasztalat vagy abban való közremuködés
- Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
- Csapatjátékos szemlélet, pozitív hozzáállás
- Magyar és angol nyelvu önéletrajz
- Magas szintu számítógépes ismeretek (MS Excel, Power Point)

Elonyt jelent:
- Multinacionális, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat / üzemanyag támogatás), egyéb juttatások
- Változatos, felelosségteljes, kihívásokkal teli munkakör
- Fiatalos, lelkes csapat
- Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet