Állásajánlat

Állásajánlat részletei Gyakornok kategóriában

Pozíció: MÉRNÖK GYAKORNOK Jelentkezem!

- Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amelyeket késobb kamatoztatni tudsz
- Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned
- Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel és Power Point alkalmazásokat
- Hozzáállásod proaktív és nyitott: kész vagy minden nap valami újat tanulni
- Precízség és pontosság jellemez
- Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

Több mérnöki területre keressük az alábbi tanulmányokat folytató hallgatókat:

- Gépészmérnök
- Villamosmérnök
- Mechatronikai mérnök
- Minoségügyi mérnök
- Folyamatmérnök
- Anyagmérnök
- Vegyészmérnök

Amit kínálunk:

- Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, meleg-étkezési támogatás)
- Egy kijelölt, tapasztalt Mentor segítene a munkád során
- Fejlodési lehetoség, kihívásokkal teli feladatok
- Modern munkakörnyezetben történo munkavégzés
- Izgalmas projektekben vehetsz részt egy fiatal, összetartó, jó hangulatú csapat tagjaként
- Lehetséges jövobeni állásajánlat

Várjuk azon tehetséges hallgatók jelentkezését, akik
szeretnének szélesköru tapasztalatot szerezni egy
versenyképes, nemzetközi gyártó vállalatnál!

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE!