Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: BESZERZÉSI ASSZISZTENS Jelentkezem!

Feladatok:

- Rendelések rendszerben történo rögzítése, termék cikktörzs, szállítótörzs karbantartása
- Visszaigazolások kezelése, rendelések egyeztetése
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Árajánlatok bekérése a szerzodött partnerektol
- Az áruk beérkezésének figyelemmel kísérése
- Beszerzési dokumentációs rendszer kezelése
- Beszerzési dokumentációk kezelése
- Társosztályokkal való kapcsolattartás információ átadás és egyeztetés céljából

Elvárások:

- Közép- vagy felsofokú végzettség
- Aktív, kommunikációs szintu angol nyelvtudás
- Adminisztrációs területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható, támogató személyiség
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek (MS Office)

Elonyt jelent:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony
- Munkába járás támogatása (vállalai autóbuszjárat)
- Egyéb juttatások (melegétkezési támogatás, SZÉP kártya)
- Fiatalos, lelkes csapat
- Fejlodési lehetoség, nyelvtanulási lehetoség