Állásajánlat

Állásajánlat részletei Vezető kategóriában

Pozíció: KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETO (TL) Jelentkezem!

Feladatok:
- Kemence karbantartási tevékenységek irányítása, egyéb kapcsolódó feladatok végrehajtása a tervek alapján
- Az üzemeltetés során felmerülo kemence problémák megoldásában való segédkezés
- Árajánlatkérés, anyag rendelés, alkatrész regisztráció
- Jelentések, elemzések, napi riportok készítése
- Utasítások készítése, meglévo dokumentáció felülvizsgálata, módosítása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (Termelés, Épületkarbantartás, Raktár, EHS)
- Szabályok, utasítások betartatása
- Hatékony részvétel a TPM módszertan muködtetésében

Elvárások:
- Minimum technikusi végzettség
- Legalább alapfokú angol nyelvtudás
- Legalább 2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
- Legalább 2 év vezetoi tapasztalat
- Proaktív gondolkodásmód
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek
- Muszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
- Határozatlan ideju munkajogviszony
- Versenyképes fizetés
- Egyéb juttatások
- Munkába járás támogatása (vállalati autóbusz vagy üzemanyag támogatás)
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Fejlodési lehetoség, belso tréningek

Elonyt jelent:
- Berendezések telepítésével vagy kivitelezéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat
- Munkavédelemmel kapcsolatos végzettség vagy elvégzett tanfolyam