Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: KÖNYVELO ASSZISZTENS Jelentkezem!

Feladatok:

- Könyvelési feladatok ellátása (bejövo számlák, elhatárolások, költségelszámolás, készlet, tárgyi eszköz, bank)
- Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
- Aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében
- Kapcsolattartás a hivatalokkal / beszálllítókkal
- Vevoi számlák kiállítása
- Részvétel a havi és negyedéves zárási munkákban

Elvárások:

- Középfokú, szakirányú végzettség
- Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kommunikációs szintu angol nyelvtudás (aktív)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek (MS Office)

Elonyt jelent:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes bérezés
- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony
- Munkába járás támogatása (vállalai autóbuszjárat)
- Egyéb juttatások
- Fiatalos, lelkes csapat
- Fejlodési lehetoség, tréningek, nyelvtanulási lehetoség