Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: SENIOR KÖNYVELO Jelentkezem!

Feladatok:

- Banki utalások ellenorzése
- Beszállítókkal, hatóságokkal, társosztályokkal történo kapcsolattartás
- Auditok során képviselet
- Havi zárási munkák koordinálása
- Pénzügyi adatok elemzése, javaslatok kidolgozása azok alapján
- Az adó- és számviteli törvények változásának nyomon követése
- Riportok, beszámolók készítése

Elvárások:

- Felsofokú (foiskolai vagy egyetemi) gazdasági végzettség
- Könyvelési területen szerzett minimum 4 év szakmai tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás (aktív)
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek (MS Office)
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Jó adatelemzési készség, statisztikai elemzési módszerek ismerete

Elonyt jelent:
- Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása
- Egyéb juttatások
- Izgalmas, változatos, felelosségteljes munkakör
- Fejlodési lehetoség, belso tréningek