Állásajánlat

Állásajánlat részletei Szakértő kategóriában

Pozíció: JAPÁN- MAGYAR TOLMÁCS Jelentkezem!

Feladatok:

- Mindennemu fordítási feladatok ellátása irodában, termelési területen továbbá szükség esetén a vállalaton kívül
- Írásos anyagok fordítása írásban
- Tárgyalásokon, megbeszéléseken és egyéb alkalmakon az adott nyelven nem értok számára az elhangzottak tolmácsolása
- Munkájával kapcsolatos írásos feljegyzések és jelentések elkészítése
- Muszaki szaknyelv tolmácsolása, illetve fordítása
- Teljes köru ügyintézés a japán kollégák részére
- Fordítás magyar nyelvrol japánra , illetve fordítva

Elvárások:
- Japán nyelv felsofokú, tolmács szintu ismerete szóban és írásban
- Felsofokú végzettség vagy folyamatban levo felsofokú tanulmány
- Kiváló kommunikációs készség
- Pozitív, támogató személyiség
- Rugalmasság
- Csapatmunka
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek

Elonyt jelent:
- Angol nyelv felsofokú ismerete
- Muszaki szaknyelv ismerete nagyfokú elonyt jelent
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Határozatlan ideju, teljes munkaidos foglalkoztatás
- Versenyképes fizetés
- Munkába járás támogatása
- Egészségmegorzo programok
- Egyéb juttatások