Állásajánlat

Állásajánlat részletei Mérnök kategóriában

Pozíció: VILLAMOSMÉRNÖK (LÉTESÍTMÉNYÜZEMELTETÉS) Jelentkezem!

Feladatok:

- Gyáregységek muszaki (villamos/irányítástechnikai) rendszereinek, valamint berendezéseinek üzemeltetésének támogatása, a törvényi eloírásoknak és standardoknak megfeleloen
- villamos energia menedzselés (20kV/0,4kV) (lekötés tendereztetés elokészítése, adatok elemzése, elorejelzés készítése, riportok készítése)
- Új módszerek, eljárások, folyamatok, standardok, üzemeltetési utasítások és karbantartási tervek fejlesztése és bevezetése
- Társosztályokkal való együttmuködés
- Elektromos rajzok, gépkönyvek valamint egyéb dokumentációk kezelése, készítése
- Változásmenedzsment
- Kapcsolattartás a kivitelezokkel, szolgáltatókkal

Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség
- 2-3 év hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
- Alapos szakmai ismeretek épületvillamosság és épületautomatizálás területén
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintu számítógépes ismeretek (MS Office)
- Csapatmunkára való képesség
- Rugalmasság, megbízhatóság
- Precizitás, pontosság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Képzéseken, tréningeken való részvétel
- Egyéb juttatások (pl.: munkába járás támogatása)