Állásajánlat

Állásajánlat részletei Adminisztrátor kategóriában

Pozíció: TERÜLETI ASSZISZTENS Jelentkezem!

Feladatok:

- Jelenléti ívek kezelése, ellenorzése

- Túlóra - és szabadságengedélyek vezetése

- Bérpapírokkal kapcsolatos teendok intézése

- Általános adminisztratív feladatok ellátása, adatbevitel

- Kimutatások kezelése, készítése

- Folyamatos információáramlás biztosítása az érintett terület, valamint a HR Osztály között

- Szervezeti egységhez köthető dokumentáció pontos és precíz karbantartása

Elvárások:

- Minimum középfokú iskolai végzettség

- Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat

- MS Office programok magas szintu ismerete (Excel, PowerPoint)

- Kiváló adminisztrációs készség

- Terhelhetoség, rugalmas attitud

- Csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk:

- Határozatlan ideju, teljes munkaidos (heti 40 órás) munkajogviszony

- Versenyképes fizetés

- Egyéb juttatások

- Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat, BKV bérlet)